Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowe Mostki - Oferty sprzedaży domów

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Nowe Mostki

Nowe Mostki,mazowieckie

585 000 zł83 m² 7 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż kameralna inwestycja obejmuje 4 domy dwulokalowe - łącznie 8 lokali, idealnych dla rodzin oraz par szukających alternatywy dla mieszkania w bloku. Położenie: nowe Mostki | gm. Sochaczew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Mostki

Nowe Mostki,mazowieckie

409 000 zł90 m² 4 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niewielki i tani w utrzymaniu dom wolnostojący na działce o powierzchni 1000m2. Powierzchnia domu - 90m2. Media doprowadzone do domu: woda ze studni głębinowej, prąd i szambo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Mostki

Nowe Mostki,mazowieckie

299 000 zł86 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jdk Nieruchomości prezentuje Państwu nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy zabudowaną domem jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni zabudowy 115m2, przeznaczony na kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Mostki

Nowe Mostki,mazowieckie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi - niewielki budynek mieszkalny jest w stanie nadającym się do natychmiastowego zamieszkania. Nowy właściciel na bazie istniejącej substancji będzie miał.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij